belong.pl/Śląska 12 Gdańsk
Śląska 12 Gdańsk
ŚLĄSKA 12
ul. Śląska 12, 80-389 Gdańsk
tel. 58 38 002 38
slaska12@belong.com.plPobierz katalog

Na miarę współczesnych potrzeb
w prężnie rozwijajacym się biznesowym zagłębiu Gdańska

Śląska 12 powstaje w wyjątkowej części Gdańska, u zbiegu ulic Arkońskiej i Śląskiej, w dynamicznie rozwijającej się biznesowej części Gdańska. Lokalizacja obiektu w otoczeniu znanych kompleksów biurowych takich jak Olivia Business Center czy Arkońska Business Park to zdecydowana odpowiedź na zapotrzebowanie dotyczące zakwaterowania w nowym biznesowym centrum miasta.

Szybki internet
w każdym pomieszczeniu
Nowoczesne
i wygodne wnętrza
Wygodne metraże
od 25 m2 do 58 m2
Aneksy kuchenne wyposażone
w sprzęty AGD oraz sztućce, naczynia

Nowoczesne, kompaktowe apartamenty

Apartamenty Śląska 12 są trafną odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ten typ nieruchomości wśród aktywnych osób ceniących sobie dynamiczny, miejski styl życia. BeLong - Longstay to doskonałe rozwiązanie dla osób rozwijających karierę w Gdańsku, w Trójmieście, jak również pracodawców szukających rozwiązań kwestii zakwaterowania dla swoich pracowników, czy osób planujących dłuższy pobyt, dla których ważny jest wysoki standard apartamentu i obiektu.

Atrakcje i udogodnienia

Korzystaj z proponowanych udogodnień w obiekcie

Recepcja
Serwis sprzątający
Hala garażowa
Serwis
"złota rączka"
Restauracja na parterze
Zajęcia grupowe
Sala fitness
Biznesowa lokalizacja

LOKALIZACJA i komunikacja

Lokalizacja inwestycji na styku dzielnic Przymorze oraz Oliwa gwarantuje dostęp zarówno do największego kompleksu biurowego w Trójmieście, ale również do rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej oraz edukacyjnej. Usytuowanie Śląskiej 12 w pobliżu głównej arterii miasta – ulicy Grunwaldzkiej, umożliwi sprawne poruszanie się po całej aglomeracji, zarówno samochodem, jak również komunikacją miejską. W odległości zaledwie 800 metrów znajduje się dworzec PKP
i SKM Gdańsk Oliwa, a do najbliższych przystanków autobusowych można dotrzeć spacerem w 5 minut. Pętla tramwajowa oddalona jest natomiast o 15 minut drogi pokonanej pieszo.

Świetna lokalizacja

• Dworzec PKM i SKM 800m
• Przystanek Przymorze Uniwersytet 500m
• Trójmiejski Park Krajobrazowy 1 km
• Olivia Business Center - 500 m
• Arkońska Park - 100 m
• Centrum Biznesowe Alchemia 500 m
• Hala Olivia 800 m
• Uniwersytet Gdański 1 km