belong.pl/Nova Łacina Poznań
Nova Łacina Poznań
NOVA ŁACINA
ul. Niemena 6, 61-131 Poznań
tel. 58 38 002 38
novalacina@belong.com.plPobierz katalog

Poczuj się komfortowo w Poznaniu

NOVA ŁACINA NIEMENA 6

Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Niemena w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Posnania oraz nowej estakady katowickiej, skąd dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut. Najemcy znajdą tutaj aktualnie jedną z najlepszych lokalizacji do zamieszkania w Poznaniu pod względem lokalizacji i rozwijającej się infrastruktury.
Mieszkania, które powstają, zadowolą rodziny, ludzi dynamicznych- młodych, kształcących się i pracujących, jak również seniorów, którzy szukają spokoju i wygody.

Szybki internet
w każdym pomieszczeniu
Nowoczesne
i wygodne wnętrza
Aneksy kuchenne wyposażone
w sprzęty AGD oraz sztućce, naczynia
Wygodne metraże
od 25 m2 do 75 m2

ROZPCZYNASZ STUDIA LUB PIERWSZĄ PRACĘ W POZNANIU?

NOVA ŁACINA w Poznaniu to propozycja dla tych, którzy cenią sobie aktywne życie w rytmie miasta oraz komfort i wygodę. Wygodne mieszkanie z pełnym wyposażeniem, łatwa komunikacja z centrum miasta oraz sprzyjające otoczenie, bliskość natury stwarzają korzystne warunki do rozwoju w Poznaniu. Poczuj się jak u siebie by bezpiecznie i pewnie postawić tutaj pierwsze kroki kariery. Przyjazna obsługa obiektu zadba o spokój i komfort na codzień.

ATRAKCJE I UDOGODNIENIA

Korzystaj z atrakcyjnej lokalizacji i udogodnień

Profesjonalna recepcja
Serwis sprzątajacy
Dwupoziomowa
hala garażowa
Serwis
"złota rączka"
Blisko Galerii Posnania
Zajęcia grupowe
Blisko centrum
Komfortowe wyposażenie

Korzystna lokalizacja

Dzięki bliskość Jeziora Maltańskiego, Parku Tysiąclecia, ogrodu zoologicznego oraz Wartostrady ułatwiony jest kontakt z naturą, natomiast sąsiedztwo nowej estakady katowickiej powoduje, że dojazd do ścisłego centrum miasta oraz dojazd do dróg krajowych, również prowadzących do autostrad zajmuje tylko kilka minut. W bliskiej okolicy znajduje się przystanek tramwajowy, autobusowy oraz stacja rowerów miejskich.

Wygodnie bo blisko

• Park Tysiąclecia
• Ogród zoologiczny
• Jezioro maltańskie

Rodzaje apartamentów - w przygotowaniu