belong.pl/Metro Park Warszawa
METRO PARK WARSZAWA
KONTAKT:
Krzemieniecka 8, 01-695 Warszawa
tel. 58 38 002 38
metropark@belong.com.plPobierz katalog

Zamieszkaj w pobliżu stacji metra Słodowiec

Wynajmij jeden ze 120 apartamentów w nowoczesnej, eleganckiej zabudowie przy Alei Słowiańskiej w Warszawie. . Atrakcyjna, a zarazem spokojna okolica, to idealne miejsce by stworzyć swoją przestrzeń do życia, rozwijania pasji zawodowych czy założenia rodziny. Obiekt oferuje nowoczesny design wnętrz z aneksami kuchennymi, apartamenty zostały ustandaryzowane pod względem metrażu (43-65m2), jak i wyposażenia

Szybki internet
w każdym pomieszczeniu
Nowoczesne
i wygodne wnętrza
Aneksy kuchenne wyposażone
w sprzęty AGD, sztućce, naczynia
Komfortowe przestrzenie
wygodne metraże

ODPOCZNIJ OD ZGIEŁKU

Metro Park to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku w pobliżu natury i zieleni, ale jednocześnie nie chcą tracić kontaktu z centrum Warszawy. Obiekt oferuje 120 lokali w nowoczesnej, eleganckiej zabudowie. Atrakcyjna, a zarazem spokojna okolica, to idealne miejsce dla singli, par oraz małych rodzin – dla których oferujemy komfortowe apartamenty 2-pokojowe, lub 3-pokojowe o większym metrażu. Singlom natomiast zaproponujemy bardzo funkcjonalne lokale o nieco mniejszych powierzchniach.

ATRAKCJE I UDOGODNIENIA

Odpoczywaj aktywnie i korzystaj z bliskości natury

Hala garażowa
Obsługa techniczna
złota rączka
Przyjazna i pomocna obsługa obiektu
Serwis sprzątający
Zajęcia zorganizowane (joga etc) dla społeczności
Blisko aż 3 parków zieleni
Blisko centrum
Tuż obok stacji metra Słodowiec

Korzystna lokalizacja

Metro Park zlokalizowany jest w doskonałym punkcie Warszawy. Bliskość metra (5 minut pieszo do stacji Metro Słodowiec, 10 minut do stacji Metro Marymont) zapewnia stałą komunikację z innymi częściami stolicy. W pobliżu umiejscowione są też przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja ułatwia też wyjazdy poza miasto – będą one dużo sprawniejsze dzięki niewiele oddalonym od Metra Parku wylotówkom z miasta, np. trasie S8.

W promieniu kilkuset metrów znajdują się aż trzy kompleksy zieleni – Park Stawy Kellera, Park Kaskada i Park Olszyna - miejsca doskonałe do zdrowego wypoczynku i rekreacji w sąsiedztwie wody i drzew. Mieszkańców zadowolą profesjonalne sportowe obiekty i sekcje Akademii Wychowania Fizycznego położonej niespełna kilometr od Metra Parku. W pobliżu ulokowane są liczne sklepy, szkoły, przedszkola, kluby fitness i salony SPA. Spragnieni sztuki będą mogli skorzystać z oferty teatru, kina czy innych ośrodków kultury.

W OKOLICY

• stacja metra Słodowiec - 500 m
• stacja metra Merymont - 900 m
• przystanek tramwajowy/autobusowy Park Kaskada 600 m
• Park Kaskada - 700 m
• Park Stawy Kellera - 700 m
• Park Olszyna - 1km
• Centrum Handlowe Auchan - 1,5 km
• Centrum Handlowe Arkadia - 9 min samochodem